wtorek, 23 grudnia 2014

ciekawe miejsca ostatnich czasów

Porcja artykułów, do których moim zdaniem warto zajrzeć. Żeby zrozumieć, zapamiętać, poznać, rozwijać. Myślę, że tu każdy znajdzie słówko dla siebie.
Nie ma to jak PicMonkey o północy... Uprasza się o wybaczenie!  1. Twoje posty oczami innych - Króliczek doświadczalny powie Ci, jak to naprawdę wygląda!
  2. "Jeśli masz dostęp do jakiejś informacji nie oznacza wcale, że jest przeznaczona dla Ciebie."  Paweł Tkaczyk nieco poważniej - co znaczy prywatność w wirtualnych czasach. Słyszeliście kiedyś          o steganografii? Interesujące.
  3. Paulina jest - obok Filolożki - moim językowym guru. Wysłuchajcie, zapamiętajcie i stosujcie!
  4. Święta i nowy rok to dobry czas na zmiany. 31 zdań, które warto mówić w swoim życiu.
  5. Coś dla blogowiczów i nie tylko. Narzędzia, które warto poznać oraz kilka sposobów na zaczarowanie aparatu fotograficznego.
  6. Coś do śmiechu. Chociaż brzmi trochę jak prawda. Napisane pierwszorzędnie - polecane tym razem mężczyznom.

Kawy w dłoń i zapraszam do czytania!


****
Kochani! Jak się domyślacie, to ostatni post przed świętami. W związku z tym spieszę z życzeniami - niech w tę wigilijną noc każdy z Was czuje się kochany, doceniony i potrzebny. Niech to uczucie towarzyszy Wam również
w przyszłym roku, pomagając w spełnianiu marzeń i w drodze na sam szczyt - ku obranym celom. Życzę Wam gorących serc, wielkich przyjaźni i mnóstwa radości. Pamiętajcie, że te wszystkie paczuszki leżące pod choinką, czyste mieszkania i pyszne potrawy - wszystko to jest dodatkiem i ozdobą.


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wraz z P. życzy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podskoczę z radości, jeśli zostawisz mi tu małe słowo wsparcia, rady bądź konstruktywnej krytyki!