czwartek, 18 września 2014

5 dni i będzie lepiej, czyli kogo dlaczego czyta daniszka

                             
Czwarty etap wyzwania zmusił mnie do przegrzebania zakamarków mojej przeglądarki.             "5 ulubionych blogów i dlaczego je czytam" - to temat na dziś.

Takich blogów jest mnóstwo. Trudno powiedzieć, żebym na wszystkie zaglądała codziennie i wnikała        w każdy post. Staram się jednak obserwować, co się u autorów dzieje kiedy tylko mam czas :) Oto moja lista:
1. Sen Mai i marketingowy blog P. Uli - wygląda pewnie, jak podlizywanie się, ale bez Pani Uli daniszka chyba nie stałaby się moją pasją. Oba te blogi z każdym postem niosą sporą dawkę pomysłów i inspiracji z naprawdę różnych życiowych kategorii.
2. Subiektywny blog o sztuce marketingu - jako że interesuje mnie wiele rzeczy z zakresu marketingu. Bardzo podoba mi się też używane przez P. Kotarbińskiego określenie "rynkolog" zamiast "specjalista ds. marketingu", którym dziś jest nawet osoba spacerująca po starówce i zapraszająca nas do restauracji...
3. Vademecum Blogera - nie jestem jakimś komputerowym mózgiem, a tam mogę znaleźć mnóstwo ciekawych porad napisanych zrozumiałym, łatwo przyswajalnym językiem. Nic, tylko wprowadzać na swojego bloga :)
4. Niebałaganka - podoba mi się optymistyczne podejście autorki, które przemawia też z graficznej strony jej bloga. Dużo inspiracji i praktycznych rozwiązań, do których nie potrzeba kosztownych przyborów czy zdolności a'la Renoir.
5. Kominek - wspominałam Wam o jego stylu pisania o tutaj. Ostatnio gdzieś tam podróżuje       i postów wrzuca mniej, ale zdarzy się czasem coś, co przyciągnie moją uwagę i zadziwi - pozytywnie lub nie - swoim stylem.

Jeśli i Wy zaglądacie czasem na inne blogi, polećcie mi, gdzie jeszcze warto zaglądać! A pozostając    w temacie odwiedzin - bardzo dziękuję i niezmiernie się cieszę, że wpadacie też do mnie :) 


Pozdrawiam,
 
6 komentarzy:

 1. 2 znam i odwiedzam a resztę muszę poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja większość podanych przez Ciebie blogów znam. Wyjątkiem jest Niebałaganka. Dziękuję Ci za tą propozycję bo chyba znalazłam kolejne inspirujące miejsce w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę :) Ja natknęłam się na nią przypadkiem, ale od razu mi się spodobała.

   Usuń
 3. Kominka znam, niekoniecznie lubię.
  Niebałaganka - cudowny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak, Kominek jest dość specyficznym blogiem... :)

  OdpowiedzUsuń

Podskoczę z radości, jeśli zostawisz mi tu małe słowo wsparcia, rady bądź konstruktywnej krytyki!