wtorek, 16 grudnia 2014

nominowana raz i drugi!

Robi się późno (albo bardzo wcześnie), więc spieszę z kolejną nominacją do LBA. Tak, tak - to już drugi raz, kiedy jakaś Zacna Dusza daje daniszce szansę rozwoju :) Dziękuję, Testacjo!

No to zaczynamy!

1. Jaki masz telefon (nazwa + stan)?
Niestety mój ukochany Samsung z klapką ledwo zipał, więc Tatuś poratował mnie Nokią - numerku nie znam, ale jest biała i mauczy, kiedy przychodzi SMS :) Oprócz lekkich rys na ekranie (wyjmuj telefon z kieszeni, kiedy przenosisz ciężkie meble...), jest w stanie niemal idealnym!

2. Na co zwracasz szczególną uwagę na innych blogach?
Oczywiście na treści - muszą mnie zaciekawić, rozbawić lub w jakikolwiek sposób przyciągnąć, wiadomo. Ale ogromną wagę przykładam też do gramatyki i interpunkcji. Kocham przecinki!

3. Czy masz znajome blogerki?
Dawna znajoma, ale znajoma :)

4. Jaki jest Twój ulubiony kraj?
Polska oczywiście! Chyba, że chodzi o jedzenie - wtedy zmieniam odpowiedź na Włochy ;)

5. Jaką książkę przeczytałaś ostatnio i czy jest ona godna polecenia? (Uzasadnij)
Czytam w każdej wolnej chwili. Ostatnio Sztukę Rynkologii - jest jak najbardziej godna polecenia. Głównie wszystkim tym, którzy twierdzą, że celem działań marketingowych jest naciąganie, oszukiwanie i wciskanie produktów niczego nieświadomym klientom. Ale nie tylko. Myślę, że może zainteresować każdego, kto ma jakiekolwiek pojęcie o rynku. Książka trudna, bo bardzo mądra. I bardzo interesująca.

6. Czy masz jakieś plany, jak zmienić swojego bloga w najbliższym czasie?
Staram się go zmieniać wciąż i na okrągło, bo jak mawiał Deming, nic nie jest tak dobre, żeby nie mogło być jeszcze lepsze! Początkująca daniszka zwłaszcza. W związku z tym niedawno dołączyłam do grupy Zblogowanych - serdecznie zapraszam do obserwowania :)

 7. Jaka cecha najbardziej irytuje Cię u innych ludzi?
W trakcie PMS czy poza? ;)

8. Co sprawia Ci największą radość?
Największą? Trudno wymienić jedną rzecz. Chyba przebywanie w moim miejscu na ziemi. Słońce, kawa, przyjaciele.  Woda i zielona trawa. Mnóstwo uśmiechów.

9. Jak brzmi Twoje życiowe motto?
Hmm... Chyba "za chmurami zawsze świeci słońce". Daje siłę na przetrwanie i nadzieję na lepsze.

10. Czy lubisz zimę? (Uzasadnij)
Taką polską, ze szczypiącym mrozem, skrzypiącym, błyszczącym śniegiem i pięknym słońcem - uwielbiam! Dlaczego? Bo można lepić bałwana, wyciągnąć ludzi sprzed komputerów na bitwę śniegową, urządzić kulig, 
a wieczorem podziwiać spadające płatki widoczne w świetle ulicznych latarni. Poza tym urodziłam się zimą, zimą są mikołajki i Boże Narodzenie, są radosne zimowe piosenki i domy przystrojone lampkami!

11. Czy jesteś już przygotowana na święta? 
Mentalnie? Od września ;) A tak poważnie, to jestem właśnie w trakcie pakowania - wkrótce wyjazd do domu!

Koniec.

Mam nadzieję, że czytając to bawiliście się nie mniej niż ja, pisząc odpowiedzi. Z braku czasu nie nominuję dziś nikogo, ale postaram się nadrobić. Chętnych serdecznie zapraszam do zgłaszania się w komentarzach - przygotuję listę pytań. To naprawdę fajna zabawa!

Trzymajcie się świątecznie ;)
Czy Wy też nie możecie się doczekać?
2 komentarze:

  1. Zabawa wygląda świetnie, a że jakoś nie mam szczęścia do nominacji to się zgłoszę sama:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niezmiernie się cieszę i zapraszam - jutro na daniszce pojawi się post specjalnie dla Ciebie :) Dobrej zabawy!

      Usuń

Podskoczę z radości, jeśli zostawisz mi tu małe słowo wsparcia, rady bądź konstruktywnej krytyki!